Wielkie głazy na ścieżce

Budować strukturę sztuczne skały za pośrednictwem pierwotny projektowania.

A budowy poszczególnych domowe muzyka rockowa formy. Formularze są potem umieszczone nad sobą, side-by-side czy grupy do tworzenia struktury projektu. Decyzja o śruby sztuczne skały wspólnie czy też wykorzystywać zaprawy należy przed skały budowlane. Najprostszy procedura, żeby zabezpieczyć sztuczne skały wraz jest zaprawą.

Śruby muszą istnieć umieszczone wewnątrz razie potrzeby

W środku każdej formie wprowadzania mieszanki betonowej patcha na powierzchni.Instrukcje1 miara, sygnał a kawałkami listwy następująco: dwoje długości 12-calowy, duet 9-cali długości, para długości 10-calowy, jeden 14-cal długości tudzież jeden 16-cal długości. Paznokci kawałki co do jednego do Przechylony prostokąt, kto określa forma każdego sztuczne skały. Powtórz, by w charakterze najwięcej sztucznych skał w razie potrzeby.2 pięć kawałkami drutu kurczaka 14-przy użyciu-18-cali. Zszywaj po jednej z sekcji cięcia drutu kurczaka aż do pięciu stronach koślawe kostki. Zginać, odpisywać zaś wypychanie drutu kurczaka do tworzenia niezwykłych kształtów każdego panelu.3 flip władza przychylny zakończenie jest dostępny. Zgniotu prasa plus wierzch w ciągu drutu kurczaka spośród nim. Zabezpieczyć zmiętą gazetę w pozycja taśmą klejącą; gazety na powierzchni wewnętrznej pięć pomaga podporządkowywać się mieszanki betonu płat w środku miejscu.4 mieszanki mieszanki betonu patch w plastikowym wiaderku. Postępuj zgodnie spośród instrukcjami do mieszania na opakowaniu. Dodać 2-3 kubki czy garści posiekanych spośród włókna szklanego nici do mieszanki. Mieszać mieszaninę aż równomiernie mieszane, który trwa circa dwóch aż do trzech minut.5 flip władza umysłowa w rzeczy samej zgoła jest na dole skały. Załóż Rękawiczki gumowe.6 lokalizacja nieco mieszanki betonu łatka na powierzchni sztucznych skał.

Skały w prawdzie śliskie zrobić krzywdę mogą

Powtórzyć procedura, póki powierzchnia śliskiej skały pokryta jest w całości.7 gładkie powierzchnie z kielnia cementu. Dodawanie tekstury do powierzchni skały z szczotką drucianą. Dotknij powierzchni spośród Szczecina do tworzenia tekstur. Umożliwić 12 do 24 godzin na sztuczne skały do wyschnięcia. Farby dodatkowo rozpryski z farby w sprayu, na kształt pragnął podarować sztuczne skały realistyczne kolory.8 stos skał w środku odpowiednie pozycja, iżby upewnić się, iż oni aż do siebie pasują w żądany wzór. Usuwania górnych warstw, upewniając się umieścić je do wnętrza odpowiedniej kolejności aż do kupażu.9 Mix zaprawa zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Zastosowanie zaprawy wśród dolną warstwę sztucznych skał. Gładkie zaprawa wśród skałami palcami. Zastosowanie zaprawy pomiędzy pierwszą oraz drugą warstwę plus na brzegach sztucznych skał. Powtórz ów proces, aż aż do zakończenia struktury. Ukryj narażone śrub z zaprawy.