Groty we Francuskich górach

Można zaiste dawać do myślenia się powyżej problemem stosunkowo niepewnego.

Smutnego stanu nauki historycznej dzień dzisiejszy, który rozpoczął się wewnątrz czasów Romanowów. W prawosławiu w środku tym zakresie opracowano doktrynę Boskiej pobłażliwości. Ale spośród nieraz odbierzemy, co nasze.Tak w takim przypadku, w środku XX wieku rosyjscy naukowcy, psychologowie dodatkowo lingwiści wykonali w pewnym sensie niemożliwe – wyciągnęli spod tysiącleci kłamstwa, prawdę historyczną. To przede wszystkim przy użyciu G.N. Brieniewowi, P.P. Orieszkinowi, A.T. Fomienko, J.D. Pietuchowowi, W.A. Czudinowi, O.M. Gusiewowi, badaczy „Księgi Welesa”… Lista jest negacja logiczna zamknięta.

Rosyjski ocean ostatkiem sił lekko zaszumiał.Starożytna kultura wypływa w zasadzie ze znalezisk natomiast zachowanych szczątki pisma innymi słowy rysunków. Reszta zależy odkąd geniuszu poszukiwaczy kluczy rozszyfrowujących. Począwszy od średniowiecza, mamy do czynienia z ani ani innym obrazem. Wszystko, co wyrosło poniekąd wewnątrz dalekiej przeszłości na zachodzie, umieszcza się bez zastrzeżeń jak nieodłączną kawałek dziedzictwa kulturowego Zachodu.Jeżeli Zachód regularnie niszczył wszystkie ślady naszych starożytnych cywilizacji (poczytajcie Czudinowa), to w środku Nowej a Nowszej nowożytnej historii wygładzał ją nie mniej zręcznie.W listopadzie 2007 r. w środku środek Rzymu została wykopana w grocie słynna rzymska basiora (od momentu dawna rozumie się samo przez się, że jest etruska), karmiąca Romulusa także Remusa. http://katalog.wp.pl/inne-uslugi-budowlane/524704-wpis/

Sklepienia groty ukazały opowieści plus freski geometryczne.

W szczególności lecący znaczny biały orzeł, doniosłość którego bez ustanku czeka na swoją interpretację: według oświadczenia włoskich badaczy. Grota poraża rysunkami regularnych geometrycznych konfiguracji na tych freskach, z proporcjami nadzwyczaj zbliżonymi do geometrycznych rysunków na rosyjskich ikonach także freskach. Od czasu znalezienia groty, więcej o niej nie pisano. I tym w wyższym stopniu o jej Etruskim pochodzeniu.Po drugie, jest owo widać w najwyższym stopniu znaczące odkrycie we Włoszech, 30 września 2009 r. pojawił się drobiazgowy komunikat wewnątrz prasie. Całkowicie na oślep, przeprowadzając prace blisko fundamentach w środku środek Rzymu odkryto ogromną wijącą się na swojej osi salę, rozwiniętą 360 stopni, imitującą dynamizm Ziemi. Sala obracała się dzienna pora natomiast noc. W całym jej obwodzie otwierały się otwory łukowe. Najwyraźniej pozycja jej budowy tudzież rozpowszechnianie się odpowiadało ścisłym obliczeniom matematyczno-inżynieryjnym, mimo to stanowi to wprost przeciwnie domysł, bo publikatory cierpliwie pomijają konkretne informacje. Natychmiast ogłoszono rewelacja „sali bankietowej Nerona” dodatkowo w trakcie przypominając sobie o dziwactwach dyktatora-szaleńca, pomniejszając jego znaczenie. Ale zdecydowanie wiadomo, iż o ile dyskurs jest o jadalni Nerona, owo u Swetoniusza w jego znanych opisach hall powinna odkrywać się dokąd indziej. Ale, w rodzaju w tym miejscu nie było, przedtem nami wypłynęło wspaniałe dorobek nie lecz sztuki inżynieryjnej, zaiste Etruskiej (o tym nie piszą), pomimo tego ponadto oraz nauki.